731 167 551
info@uchasnika.cz

CATERING

Přečtěte si co o nás napsali naši klienti »

Cateringové služby: firemní akce, svatby, večírky, oslavy...

Catering, cateringové službyPoskytujeme kvalitní cateringové služby se špičkovým servisem. Specializujeme se na svatby, firemní akce, rauty a rodinné oslavy. Zákazníkům garantujeme vynikající svatební hostinu, doprovodný program a oslavu s vysokou přidanou hodnotou. Firemním klientům nabízíme párty s nevšedním zážitkem, skvělé pokrmy a občerstvení, ideální zábavu pro zaměstnance - fun event a netradiční formu teambuildingu.

Organizujete společenskou akci a máte starosti s občerstvením či doprovodným programem? Zajistíme Vám kompletní catering na zvoleném místě, v libovolném čase. Velikost akce nehraje roli. Profesionální obsluha a zákaznický servis jsou u nás samozřejmostí. V oblasti cateringu se těšíme výborné pověsti a získali jsme mnoho kladných referencí od významných společností i soukromých osob.

Kontakt: Jiří Bubeník, tel. 731 167 551.

Firemním klientům a agenturám poskytujeme individuální výhody a VIP slevy!


Catering - rychlý přehled výhod a služeb:

  • Profesionální catering poskytujeme od roku 2007.
  • Specializujeme se na kvalitní staročeskou kuchyni.
  • Zajišťujeme cateringový full servis na klíč: pokrmy, nápoje, profesionální obsluhu, doprovodný program a zábavu, vybavení, dekoraci...
  • Celou akci přizpůsobíme Vašim individuálním přáním a potřebám, které můžete uvést ve Vaší poptávce »
  • Zakládáme si na vlastních recepturách pokrmů a kvalitních surovinách od českých farmářů.
  • Zajišťujeme catering pro: firemní a rodinné oslavy, svatby, zahradní barbecue, gril párty, večírky, recepce, rauty, bankety, dětské párty a další společenské akce, převážně v Praze a okolí.

Naši dodavatelé, představujeme: Řeznictví Kšána - legendární pražské řeznictví!

Pro dosažení nejvyšší možné úrovně nabízených pokrmů spolupracujeme s kvalitními dodavateli a farmáři. Mezi ně například patří oblíbený pražský řezník František Kšána. Řeznictví Kšána je legendární česká značka, která se těší mimořádné oblibě nejen v Praze a okolí. František Kšána byl účastníkem v show Jana Krause, v pořadu Uvolněte se prosím. Na obrazovce a v různých mediích se jako vyhlášený odborník objevuje pravidelně. Řeznictví Kšána najdete v Praze 6 - Břevnově.


Občerstvení u Chasníka Beranových 65 Praha Letňany, 19900

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK